3 marca 2017

Marta Romanowska – Freestyler Trainer


Marta Romanowska

Marta Romanowska – Freestyler Trainer

Od ponad 10 lat aktywna w branży instruktorka, trenerka personalna.
Prowadzi szkolenia dla trenerów fitness w Polsce wraz z firmą Body Revolution School, jak również w Egipcie we współpracy z firmą MA Fitness Poland.
Ma za sobą osobiście przeprowadzone szkolenia Freestyler Get On Board Event oraz Freestyler Super Toning Party w Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie, Gdańsku, Sopocie. Zrealizowała liczne treningi pokazowe we współpracy z Jatomi Fitness, Virgin Mobile, Music Art Polska oraz pokaz na Eu4ya International Fitness Convention w Poznaniu jako prezenterka funkcjonalnego przyrządu treningowego Freestyler.

Ekspert fitnessu w serwisie Wformie24.pl
Autorka licznych publikacji z zakresu rekreacji, motywacji i zdrowego odżywiania w serwisie Body-Revolution.pl
Uczestniczka międzynarodowych i globalnych konferencji i kongresów takich ,jak FIBO czy prestiżowe World Fitness Business Owners Summit WFBOS.

Motto: niemożliwe nie istnieje. Potwierdzają to liczne sukcesy osób z nią trenujących.

Marta często w swojej pracy korzysta z urządzenia Freestyler, które pozwala łączyć trening cardio, siłowy i rozciągania. Specjalizuje się w odchudzających i ujędrniających treningach dla kobiet. Jest dostępna w siłowniach, jak i przeprowadza treningi w domach podopiecznych.

Brała udział m.in. w takich szkoleniach i warsztatach, jak Step Instructor, z zakresu treningu ze sztangą Pure Pump, Pure Pump Rehab, Body Pump, z zakresu rozciągania i Fatburningu Stretch it, Burn it z zakresu treningów interwałowych Grit Strenght, Grit Cardio, treningu na trampolinach Fit & Jump, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Fitball, Freestyler, warsztaty Fitness Trener, konwencja fitness IFAA Arena, konwencja fitness Eu4ya, warsztaty Feel the magic Gymnasion, konwencja PFS Choreography Body and Soul, Freestyler Get On Board Event Wrocław, Less Mills Event, Aerobicmania w Czechach, jak również uczestniczyła w wielu zawodach biegowych na długie dystanse.

Chcesz trenować z Martą w Warszawie lub współpracować on-line?
Zajrzyj na jej fanpage https://www.facebook.com/trenerkapersonalna/
lub stronę internetową http://marta.body-revolution.pl/