30 listopada 2015

Nagrody


Wygraliśmy prestiżowy konkurs Climate Launchpad

Jest to największy europejski program start-upowy dotyczących zmian klimatycznych i czystych technologii biznesowych, gdzie aplikowało ponad 700 projektów z całej Europy. Awansowaliśmy tym samym do głównego finału, który odbył się 4 września w Amsterdamie, gdzie zebraliśmy bardzo pozytywne recenzje i jury wróżyło nam sporo sukcesów. W konkursie brało udział 28 europejskich państw, a chętnych na spróbowanie batonów nie brakowało.

Ronzo Eco-Cricket

http://climatelaunchpad.org/finalists/eco-crickeat/

Finaliści AULERY 2016 -TOP 23 STARTUP W POLSCE

Zostaliśmy nominowani do grona 23 najlepszych startupów w Polsce.  „Aulery” jest konkursem, w którym Jury złożone z doświadczonych przedsiębiorców, liderów społeczności startupowych oraz inwestorów, wybiera najlepsze polskie startupy. W skład Jury wchodzą między innymi: Michał Brański (Wirtualna Polska Polska), Rafał Brzoska (Inpost), Łukasz Wejchert (Dirlango), Aniela Hejnowska (Groupon), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group), Piotr Wilam (Innovation Nestt) czy Lech Kaniuk (Pizzaportal.pl Pizza Portaltal). Konkurs Aulery organizowany jest przezAula Polska od 2009 roku”

http://aulery.com/

Climate-Kic 2016 – Finał

Dostaliśmy się do finału Climate‬-KIC Polska Accelerator 2016!

Climate-KIC jest europejską inicjatywą, która opracowuje i wdraża przełomowe rozwiązania w zakresie wyzwań związanych z ochroną środowiska i powstrzymywaniem zmian klimatu. Działania wspólnoty wynikają z innowacyjnych i twórczych działań wszystkich partnerów, działających globalnie i lokalnie – w sektorach akademickim, biznesowym i publicznym
Climate-Kic RONZO

STARTUP EUROPE AWARDS

Znaleźliśmy się w gronie zwycięzców, którzy jadą na wielki finał do Belgii reprezentować Polskę na wydarzeniu Eurovision for Startups – Europe Awards 2016. Kwalifikacje w Polsce były organizowane przez Startup Poland.

http://startupeuropeawards.com/?p=545