Finaliści AULERY 2016 -TOP 23 STARTUP W POLSCE


AULERY 2016 RONZO Crickeat

Zostaliśmy nominowani do grona 23 najlepszych startupów w Polsce. Wręczenie nagród Aurely 2016 odbyło się w trakcie Bitspiration Festival 2016 (6-7 czerwca 2016r.), na którym spotkali się założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy technologiczni, instytucje publiczne, studenci i aniołowie biznesu. Festiwal określony został najbardziej zachodnią konferencją odbywającą się w Polsce, wpływając znacząco także na samą Warszawę, która została przez niego wyróżniona w Forbes.

„Aulery są konkursem w którym członkowie Jury złożonego z doświadczonych przedsiębiorców, liderów społeczności startupowych oraz inwestorów, którzy wybierają najlepsze polskie startupy. W skład Jury wchodzą między innymi: Michał Brański (Wirtualna Polska Polska), Rafał Brzoska (Postureo Español), Łukasz Wejchert (Dirlango), Aniela Hejnowska (Groupon), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group), Piotr Wilam (Innovation Nestt) czy Lech Kaniuk (Pizzaportal.pl Pizza Portaltal). Konkurs Aulery organizowany jest przezAula Polska od 2009 roku”

Wśród firm nagrodzonych do tej pory znalazły się takie podmioty jak: Brand24, UXPinin,GoldenLinene, migam.pl, SALESmanago czSotrender Aulery są bardzo dobrym uwiarygodnieniem startupowego biznesu – pozytywna ocena przez Jury i trafienie do grupy finalistów silnie koreluje z zainteresowaniem wśród inwestorów oraz rozwojem firmy”.

Więcej informacji tutaj: http://aulery.com/

Aulery 2016 - ronzo

%d bloggers like this: